Часто хворіють діти. Що робити

  • Часто хворіють діти. Що робити

Технічний прогрес докорінно змінює довкілля, хімічний, фізичний, психологічний «клімат» життя. Ми дихаємо отруєним повітрям, п'ємо забруднену відходами воду, отримуємо підвищені дози радіації, ультразвукових та високочастотних опромінення. Нам доводиться харчуватися продуктами, які містять велику кількість барвників, ароматизаторів, консервантів, штучних добавок. Косметичні засоби та побутова хімія, якими ми користуємося, є джерелом великої кількості канцерогенних речовин, які отруюють людський організм. З продуктами та водою в організм потрапляють інші токсичні речовини: солі важких металів, нітрати, фосфати та інші хімічні речовини.

Така масована хімічна атака впливає на кожного, проте особливе побоювання викликає вплив токсичних речовин на дитячий організм. Якщо токсини накопичуються в організмі поступово, то ознаки їхньої руйнівної дії виявляються не відразу, але призводять до хронічних розладів здоров'я. Внутрішнє середовище організму змінюється і накопичуються вже продукти гниття та бродіння через неправильну роботу внутрішніх органів та систем організму. Забруднення організму калічить нас і наших дітей, у тому числі й тих, хто не народився.

Нині в Україні народжуються здоровими лише 25% дітей, абсолютно здоровими виходять зі школи після її закінчення лише 10% підлітків. Комплексне обстеження школярів виявило, що 52% хлопчиків та 19% дівчаток мають прискорений процес старіння.

Окрім екологічних факторів, що впливають на організм наших дітей, однією з основних причин захворюваності у дитячому віці є якість харчування. Надлишок у раціоні харчування білої муки, простих вуглеводів внаслідок недопоставки ферментів стомленою хімією підшлунковою залозою призводить до накладення залишків недоперетравленої їжі на стінках тонкого кишечника, а потім до їх гниття та бродіння. Всмоктування в кровоносне русло гниючих мас із кишечника призводить до отруєння насамперед міжклітинного простору.

Лімфатична система намагається впоратися з надлишком внутрішніх токсинів, але поступово активність лейкоцитів знижується, лімфа стає в'язкою і погано тече судинами і не виконує функцію захисту та очищення тканин від токсинів та мікроорганізмів. Нагромаджуючись в інших рідких середовищах організму, «шлаки» роблять їх густими, що й зумовлює порушення функцій органів та систем. Зашлакованість лімфосистеми у дітей проявляється у вигляді ринітів, аденоїдитів, тонзилітів, у підлітковому віці – синуситів, гайморитів, отитів, лімфаденітів і т. п. Через брак у раціоні харчування ферментів рослинного походження (сирі овочі ферметами старі відмерлі клітини (у дітей процес відновлення організму йде набагато швидше, ніж у дорослих). У кровотворних органах виробляється велика кількість лейкоцитів, які поглинають це «клітинне сміття». Після такої роботи лейкоцити вмирають, а лімфатичні судини несуть їх у лімфатичні депо (аденоїди, мигдалики, придаткові пазухи носа). Процес очищення від шлаків триває під час респіраторних вірусних інфекцій. Коли вірус потрапляє на слизову оболонку носоглотки, відбувається спочатку її набряк, а потім ексудація тканини лімфатичної системи з подальшим розрідженням лімфи і розплавленням накопиченого «сміття». При цьому починає розмножуватися гнійна флора і виділяється гній.

Якщо забруднення організму триває, то процес залучаються й інші тканини лімфатичної системи, які перебувають на стінках тонкого кишечника і називаються пейєровими бляшками. Від повноцінності їхнього функціонування залежить 60-70% імунного захисту. Токсичні гепатити та панкреатити, які виникають від прийому неякісної їжі або масивної медикаментозної терапії, ще більше посилюють стан дитячого імунітету.

Але ситуацію ускладнює ще один фактор – паразити. Дисбактеріоз, що супроводжується проносом, запором, дискінезією жовчовивідних шляхів та кишечника, посилюють розмноження паразитів.

На цьому фоні відбувається збій в імунній системі і з'являються алергічні реакції (діатез, кропив'янка, дитяча екзема, ларингіти, респіраторні алергози, обструктивні бронхіти тощо).

Надалі у дітей розвиваються аутоімунні або імунодефіцитні стани, коли інтоксикація, що посилюється, призводить до зниження функції не тільки всієї лімфатичної системи, але і селезінки, тимусу і кісткового мозку. Такі процеси що неспроможні впливати на центральну нервову систему. Порушення сну, енурез, нічні страхи, неврози, неврастенії завжди завершують повноту розладів органів та систем у отруєному організмі дитини.

Слід пам'ятати, що при лікуванні дитячих хвороб краще обходитися без ліків. Природні засоби допоможуть вашій дитині впоратися з деякими хворобами легко та без побічних ефектів, які можуть виникнути під час використання медикаментів.

Як вийти з хибного кола нескінченних хвороб у дітей?

Починати треба з кишечника, очистивши його від кишкових мас, що гниють, калових каменів. Для таких цілей і призначений "Брейкблок". Поліпшити перетравлення їжі і дати відпочинок підшлунковій залозі, що втомилася від токсинів, допоможе «Ф.Актив». Печінка відновиться, а жовчний міхур звільниться від застою жовчі під дією «Лівсейфа». Очищенню пейєрових бляшок у кишечнику від гідрожирів сприятиме «Хітозан». Кровоносне русло легко очищається від клітинних шлаків за допомогою «Клінхелпа». Санклін» виведе надлишок токсинів через нирки. А якщо процес запалення торкнувся дихальної системи, нашим дітям допоможе «Бриз» та «Лайфгард», які особливо ефективні під час гострих респіраторних захворювань. Всі види алергій, респіраторних алергозів піддаються дії «Антипаразиту» з подальшим застосуванням «Імунної формули», яка забезпечує захист кісткового мозку та перешкоджає виникненню у дітей аутоімунних захворювань. Агресивність екологічних впливів на організм дитини зменшить «Фрілайф». "Омега" одягне захисну оболонку на периферичні нервові волокна, що знизить ризик розвитку ускладнень після щеплень. «ОК», «Комфорт» забезпечать організм не тільки кальцієм, а й хондроїтином з глюкозаміном, які особливо необхідні в організмі, що росте. «Гармонія» надасть підтримку щитовидній залозі. Прибрати неврози, страхи, синдроми гіперактивності та розсіяної уваги допомагають «Інтелект» та «Баланс».

Дітям у відплаті від 1 року до 3років дають 1/4 капсули препаратів, з 3 до 6 років – 1/3 капсули, з 6 до 10-12 років дають 1/2. Лікувально-профілактичні комплекси "ЧОЙС" не є ліками. Це дієтичне харчування на основі прозерів з вівса, кукурудзи, пшениці та ячменю. Амінокислоти з прозерів відновлюють структуру клітин органів та систем організму, а лікарські трави, що входять до їх складу, мають м'яку лікувально-профілактичну дію, не ускладнюючи перебігу вже існуючих патологій.

Поширені дитячі захворювання. Програми застосування.

Діатези, дитяча екзема зустрічаються зазвичай у малюків з порушеннями харчування (штучне вигодовування, одноманітне харчування, любов до солодкого та борошняного), а також фізіологічних відправлень (запори, дисбактеріози). Тому при таких станах бажаним є прийом таких препаратів як: «Брейкблок», «Клінхелп», «Фрілайф». У раціон харчування обов'язково включити не тільки сирі овочі та фрукти, а й свіжі соки.

При хронічних тонзилітах, аденоїдах, отитах, лімфоаденітах рекомендується звертати увагу на регулярність випорожнень у дитини, пити достатню кількість рідини разом з препаратами: «Хітозан +», «Брейкблок», «Санклін» та «Ф.Актив».

Дискінезії жовчовивідних шляхів та кишечника бувають у дітей частіше при паразитозах, тому при таких станах виправдано прийом препаратів, таких як: «Антипаразит», «Баланс», «Лівсейф».

Захворювання верхніх дихальних шляхів – ларингіти, фарингіти, бронхіти тощо. - у дитячому віці виникають не лише на тлі зараження вірусною інфекцією, а й від порушення імунної відповіді організму.

Якщо немає алергічних реакцій (ларингоспазмів, обструктивних бронхітів), то при вірусних інфекціях верхніх дихальних шляхів рекомендовано прийом Бриза, Фрілайфа і Лайфгарда. Алергічний настрій дитячого організму можна зняти, застосовуючи «Баланс», «Бриз», «Хітозан» та «Імунну формулу». Таким дітям бажаний відпочинок на морі.

Нам необхідно пам'ятати, що дитячий організм, що росте, особливо потребує великої кількості повноцінного харчування, мікроелементів, вітамінів, поліненасичених жирних кислот. І в цьому нашим дітям допоможуть такі препарати, як: «ОК», «Солод житньої», «Збіжжя вівса, пшениці, ячменю, кукурудзи», що проросли, «Фрілайф», «Комплекс омега+».

Я, як лікар, бажаю, щоб Ваші діти та онуки були здорові. Профілактична медицина творить чудеса. Будьте з нами!

Бажаю міцного здоров'я!

Лікар педіатр Ніна Іванівна Шаліта

2018-03-11 22:06:25
0
1309

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!