Дитячий натуральний крем

Код товару: 811816

Дитячий захисний крем White Mandarin від негоди 50 мл


163 грн

На складі

Натуральна формула крему захистить ніжну шкіру дитини від сонця, вітру та холоду. Натуральна олія м..

Дитячий натуральний крем

Дитячий натуральний крем від негоди

З народженням малюка, в будинку починає укомплектовуватись дитяча косметика, включаючи захисну серію від морозу, сонця та вітру. І в цьому немає нічого дивного, адже шкіра малюків така ніжна, тоненька та беззахисна, що призводить до захоплення та зворушення. Особливо перший рік життя.

Більшість виробників доводять, що у виготовленні захисного дитячого крему вони застосовують щадні компоненти. Але, на жаль, дивлячись на склад, можна побачити список складових, у яких присутні консерванти синтетичні, барвники з ароматами, продукти нафтопереробки тощо. Тож на що акцентувати увагу при виборі гарного захисного крему для малюка?

Ідеальний органічний крем для дітей

Насамперед потрібно звернути увагу на склад. Натуральна косметика для дітей не повинна включати інгредієнти штучного походження.  

Дитячий крем, який представлений в каталозі інтернет магазину «Еко Косметика», збереже шкіру дитини від вітру, морозу та сонечка. У розділі «Дитяча косметика» є інша натуральна косметика (дитячий шампунь, дитяче молочко).

Натуральний дитячий крем включає активні компоненти, які чудово пом'якшують і зволожують шкіру, відновлюють гідроліпідний баланс, роблять її ніжною та гладкою. Від шкідливого впливу ультрафіолетового проміння збереже малюка крем від сонця для дітей. Більш того, сонцезахисний крем має знеболюючий ефект.  

Застосування сонцезахисного крему для малюків

Захисний крем для дітей можна наносити безпосередньо перед виходом на вулицю. Текстура крему настільки жирна і щільна, що шкіра малюка легко витримає як сильні морози, так і спекотні дні.  

Захистіть ніжну шкіру малюка! Подбайте про його здоров'я!

Ласкаво просимо
до нашого інтернет-магазину!

Якою мовою бажаєте продовжити?