Натуральне молочко для тіла після душу

Код товару: 818056

Крем для тіла White Mandarin Гідро-Баланс 120 мл


648 грн

На складі

Основні властивості крему Гідро-баланс 120 мл для тіла Зволоження живлення Захист від негативної дії..

Код товару: 818014

Молочко для рук та тіла White Mandarin серії Цілющі трави 250 мл


270 грн

На складі

Молочко для рук і тіла активізує виробництво власного колагену та еластину шкіри, зміцнює її, усуває..

Код товару: 818015

Молочко для тіла White Mandarin серії Цитрус 250 мл


203 грн

На складі

Натуральне молочко для тіла White Mandarin дбайливо захищає шкіру від старіння та втрати вологи. У ..

Натуральне молочко для тіла після душу

Вважаєте, що ідеальне тіло, оксамитова, гладка і еластична шкіра лише мрія? Дозвольте не погодитись! Ніжне зволожуюче молочко для тіла в «Еко-Косметика» – повністю натуральний продукт, постійне застосування якого здатне повернути навіть зрілій шкірі молодість та красу.

Натуральне молочко для тіла з цього розділу нашого онлайн каталогу не містить хімічних емульгаторів та продуктів нафтопереробки, які порушують гідроліпідний баланс шкіри та призводять до її передчасного старіння. У косметичному молочку відсутні синтетичні барвники та ароматизатори, від постійної дії яких можуть виникнути алергічні реакції. Збагачене натуральними маслами та рослинними екстрактами (всі компоненти отримують з рослин, вирощених без застосування пестицидів), живильне молочко відмінно зволожує, відновлюючи навіть суху та зневоднену шкіру. Будучи надійним бар'єром від негативного впливу зовнішніх факторів, косметичний засіб сприяє швидкій регенерації клітин, покращує циркуляцію крові та лімфи. Тим самим, призводячи до підвищення щільності, пружності та еластичності шкіри.

Зволожуюче молочко для сухої шкіри тіла

Завдяки м'якій кремоподібній консистенції косметичне молочко для тіла легко наноситься, чудово вбирається, не залишаючи на одязі жодних слідів. Засіб дозволяє шкірі дихати, має ніжний аромат та підходить для щоденного використання.

Ми пропонуємо вам купити молочко для тіла у нашому магазині, а також іншу продукцію відомих українських торгових марок. «Еко-Косметика» – лише натуральна косметика, фітокомплекси та препарати для здоров'я. До речі, щоб досягти максимального ефекту, радимо попередньо використовувати скраб для тіла та натуральний гель для душу з розділу «Косметика для тіла».

Ласкаво просимо
до нашого інтернет-магазину!

Якою мовою бажаєте продовжити?