Дитяче молочко для тіла

Код товару: 818018

Молочко дитяче для тіла White Mandarin 200 мл


207 грн

На складі

Дитяче молочко для тіла захищає ніжну шкіру малюка з перших днів його життя. Натуральна формула мол..

Код товару: 043

Пробник дитяче молочко для тіла White Mandarin


Немає в наявності

Безпечний догляд за Вашою дитиною із натуральною косметикою White Mandarin! Чи не знаєте чи підійде ..

Дитяче молочко для тіла

Шкіра дитини, особливо новонародженої, потребує постійного та активного захисту, очищення та зволоження. Адже на відміну від шкіри дорослої людини, у малюків вона тонша і, відповідно, набагато чутливіша до впливу різних факторів навколишнього середовища.

У більшості косметичних засобів, представлених сьогодні у магазинах та супермаркетах, міститься величезна кількість шкідливих речовин. Вони легко проникають крізь тонку шкіру дитини і можуть накопичуватися в організмі, викликаючи роздратування, алергічні реакції, безпричинне занепокоєння та порушення сну. Саме тому педіатри радять при виборі дитячої косметики надавати перевагу тим засобам, у яких замість хімічних компонентів використовуються компоненти рослинного походження: органічне дитяче молочко для тіла, натуральний захисний крем від сонця для дітей, дитячий еко-шампунь тощо.

Натуральне молочко для захисту ніжної шкіри дитини

Наш інтернет-магазин займається продажем виключно натуральної косметики для дітей та дорослих від провідних українських виробників, фітокомплексів та препаратів для здорового харчування. Дитяче зволожуюче молочко, представлене в цьому розділі, створене спеціально для захисту ніжної шкіри малюка з перших днів його життя. Завдяки кремовій основі, яка містить виключно натуральні, легко вбираються олії (обліпихова, мигдальна, олія ши), молочко для дітей дбайливо пом'якшує ніжну шкіру, ефективно заспокоює, знімає роздратування та захищає від почервоніння. Підходить для щоденного використання.

Але головне, дитяче молочко (купити будь-який косметичний засіб у магазині «Еко-Косметика» можна онлайн), не містить хімічних емульгаторів та продуктів нафтопереробки, які призводять до зневоднення та нестачі кисню в крові. Також у складі дитячого молочка немає штучних барвників та токсичних ароматизаторів, які викликають алергію у дитини.

Ласкаво просимо
до нашого інтернет-магазину!

Якою мовою бажаєте продовжити?